utorok 4. mája 2021

2020 Barbie®Extra Doll #5 in Long-Fringe Denim Jacket with Pet Puppy - Freya

Ahojte priatelia 💗 Začal nám máj a ja som sa rozhodla, že je na čase konečne popracovať na prírastkoch za tento rok a tak si rovno predstavíme ten posledný. Táto bábika sa dá kúpiť v niektorých e-shopoch, ale videla som pár so zlou maľbou a chcela som počkať, kým sa objaví aj v kamenných predajniach. Lenže potom som zbadala na facebooku aukciu, do konca ktorej bola len polhodina a prihodila som a vyhrala som. Bábika nie je úplná, chýba jej bunda, ponožky, topánky, šperky a maznáčik, ale mne to nevadí, išlo mi hlavne o ňu samotnú. Vyzdvihla som si ju v pondelok, 26. 04. na deň výročia výbuchu jadrovej elektrárne v Černobyle a hneď som ju na lavičke na námestí vybrala aj odfotila. Neskôr som jej urobila aj 3 fotky v prezáhradke našej bytovky.

Pôvodné balenie:

Na mojej mi trochu chýbajú okuliare a kabelka, ale za skoro polovičnú cenu som spokojná.


4 komentáre:

 1. Hezká tvářička, mně se líbí hlavně barevné vlasy. Gratuluji k výhodnému nákupu.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, aj mne sa najviac páčia tie vlasy, hlavne kvôli nim som ju kupovala. Ďakujem, bola to viac-menej náhoda, ale vyšlo to a ja som spokojná :-)

   Odstrániť
 2. Je hezká, líbí se mi na průzkumu. Asi ji budu potřebovat, mám takhle "ujeté" panenky ráda. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Je moc pěkná, a za poloviční cenu bych ji brala taky. Líbí se mi její barevné vlasy.

  OdpovedaťOdstrániť

2020 Barbie®Extra Doll #5 in Long-Fringe Denim Jacket with Pet Puppy - Freya

Ahojte priatelia 💗 Začal nám máj a ja som sa rozhodla, že je na čase konečne popracovať na prírastkoch za tento rok a tak si rovno predstav...