utorok 8. júna 2021

2011 Fashionistas Swapping Style Sassy - Sassy

 Ahojte priatelia 😊 Po dlhšom čase sa vám opäť hlásim. Podarilo sa mi konečne prehodiť fotky do všetkých článkov, teda až na pár v roku 2013, z ktorých fotky niekam zmizli, takže pár dievčat budem nútená prefotiť, ale to až tak nevadí, väčšina je zachránená a už pracujem aj na prehľadoch, čo mi žiaľ nejde tak dobre, ako som plánovala, ale hádam sa to podarí. Dnes si však predstavíme ešte kočku, ktorú som zachránila v roku 2020. Minulý rok tých záchranných akcií bolo viac ako dosť a pár sa ich našlo aj tento rok, ale o tom neskôr.

Túto Sassy som našla tuším na marketplace a za 3€ som ju tam proste nemohla nechať, aj keď jej stav aj odpovedá nízkej cene. Táto Sassy sa mi vždy veľmi páčila a hoci neprináša do mojej zbierky novú tvár, nakoľko hnedovlasých zelenookých Summer 2003 mám pomerne dosť (až na jednu výnimku je takáto vlastne každá moja Summer 2003), ale telíčko s vymeniteľnou hlavou momentálne v zbierke nemám. Je to už moja tretia skúsenosť s charakterom Sassy, nakoľko si niektorí možno spomeniete, že som v úplných začiatkoch svojho zbierania mala prvú Swapping Style SassyKrátko pred presťahovaním do Senca som vlastnila aj úplne prvú Sassy, ktorá išla k Deniske na telo.


Momentále posledná Sassy v mojej zbierke by mala vyzerať takto:
Ku mne sa však dostala značne ohraná verzia, ale vôbec to neľutujem


 Bábike som vybrala zvyšok náušníc z ucha, keďže boli obe zlomené, umyla, rozčesala a v rámci mojich možností upravila vlasy a koncom marca som ju hodila do kočíkovej tašky, tam sa s nami vozila hádam týždeň, kým nastal ten správny moment a ja som ju mohla vybrať na fotenie. Najprv som jej dala šaty a topánky, ktoré mi prišli od Iski spolu s Holiday K-mart 2016, ale tú si predstavíme niekedy v budúcnosti, keďže ju ešte nemám plne nafotenú.
 

  7 komentárov:

 1. Nikky, jsi dobrá, že už jsi doplnila fotky do článků ze starého blogu. Já na tom po chvilkách pracuji, ale potřebovala bych víc elánu.
  Zachránila jsi půvabnou panenku. Chci se zeptat na co je to kolečko na zádech?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Růženko, za to mi unikajú nové veci, ale chcela som to mať hotové, čo najskôr. Hlavne kvôli prehľadom, s ktorým sa ale trápim, stále mi tam preskakujú fotky niekam úplne inam akoby som chcela No stratila som s tým dnes dosť svojich nervov :-D
   Ten gombík je na vyberanie busty s hlavou :-) Niekedy nafotím, hoci nemám hlavu na vymenenie.

   Odstrániť
  2. Panenku s takto vyměnitelnou hlavou jsem ještě neviděla, díky za info.

   Odstrániť
 2. Vypadá dobře, taky mám rozdělené opravy starších článku, ale i dalších plánu je dost

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :-) No, tiež mám toho viac než by som chcela, aby som bola úprimná :-D

   Odstrániť
 3. To sú časy, keď boli novinkou tieto Fashionistas. Viem ako som sa na ne v začiatkoch svojho zberateľstva tešila. Tvár Summer je pozitívna, vždy vyčarí úsmev na tvári.🥰 Je fajn, že si ju zachránila a ponúkla nový domov.😊
  Gratulujem k dokončeniu starých článkov, ja som zatiaľ nič nové nedala ako tých 10, čo som vlani spravila.😌

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja si tiež ešte pamätám, že sa predávali, keď som začala so zbieraním. Summer je milá tvár, akurát máva strašne často kombináciu zelené oči, hnedé vlasy, čo ma trošku mrzí, myslím si, že by vynikla aj v iných kombách.
   No, nedokázala som jej odolať a za tú cenu sa oplatili aj šaty z nej, ktoré sa mi vždy veľmi páčili.
   Ďakujem, ale ešte tam je aj tak kopa práce, aby to vyzeralo tak, ako si prajem, ale už sa to rysuje :-)

   Odstrániť

2011 Fashionistas Swapping Style Sassy - Sassy

 Ahojte priatelia 😊 Po dlhšom čase sa vám opäť hlásim. Podarilo sa mi konečne prehodiť fotky do všetkých článkov, teda až na pár v roku 201...