utorok 12. januára 2021

Prebalíme to a je to ako nové?

 Ahojte priatelia 😌 Srdečne vás vítam v tomto roku a prajem vám hlavne veľa veľa veľa zdravia, dostupné obchody, aby ste mali veľa veľa veľa prírastkov. Ako každý rok, tak aj tento rok som v totálnom sklze a mám ešte nepredstavené prírastky z narodenín a Vianoc, ale nečakane som sa rozhodla spraviť článok o úplne niečom inom. 
Na Ramoninom blogu ma totiž zaujalo, že Mattel opäť vydá tie isté balenia topánok pre Barbie, kuk.
Pamätám si na tieto dva Fashion shoe packy ešte v sáčkoch a potom aj v takých krabičkách. Oba by sa mi ja páčili, ale sú v nich hlavne topánky od Fashionistas Barbie a v každom som už nejaké tým pádom mala.
Neskôr sme sa síce dostali k baleniu v pekných krabičkách, ale bez označenia, pre aký typ tela sú topánočky určené.No a najnovšie balenie od Ramony:


7 komentárov:

 1. Botiček není nikdy dost, viď. Některé moje panenky mají víc párů bot než já.
  Také mám skluz, mám nové panenky, které jsem ještě nepředstavila. Ale teď není moc počasí na focení.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak tak, práve preto by som čakala, že vyrobia nejaké nové a nie prebalia tie isté :-( No, veru, počasie tomu tiež nepridáva, ja mám aj nejaké pofotené, ale akosi sa neviem dostať k ich úprave a urobeniu článku.

   Odstrániť
 2. Je to vtipné, možná spíše smutné. Kdyby aspoň použili jiné barvy plastů.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja si tento recyklovací systém nejako nevšimla. Ja som kúpila pred 2 rokmi ten set s čiernymi čižmami, pretože som potrebovala tie zlaté sandáliky pre moje kočky na MTM tele.😄 Škoda, že pri doplnkoch takto šetria. Ja som si to všimla pri kuchynskom sete doplnkoch.☹️

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja už, keď boli v krabičkách. Tie sandáliky mám tuším tiež. Mala ich Glisskur Skipper vo Fashionistas, ak si dobre pamätám. No, ja moc to prísluško nesledujem, ale toto mi nejako udrelo do očí.

   Odstrániť
 4. Myslím, že to ani označit pro určitý typ nejde, protože mi to přijde jako mix pro plochou a původní nožku. Asi jen MTM by obula všechny.

  OdpovedaťOdstrániť

Predvianočné obchodové

Ahojte priatelia 😊 Názov je jasný, takže poďme na to. Momentálne sú hračkárstva zatvorené a tak sú mi tieto fotky svojim spôsobom vzácne. N...